21:43, 14 Nëntor 2017

Këngëtari Yll Limani dhe reperi 2po2 kanë publikuar projektin e tyre të parë, njofton Klan Kosova.

Kënga mban titullin “Dritat” ndërsa i është realizuar edhe një videoklip.

Për më shumë dëgjoni këngën: