12:09, 3 Mars 2017

Me Kevin Durant i cili pritet të mungojë katër javë shkaku i lëndimit në këmbën e tij të ajtë, GSW e kanë transferuar Matt Barnes si zëvendësim potencial.

Ai debutoi në humbjen e GSW-së kundër Chicago Bulls dhe i shënoi 2 pikë në 12 minuta lojë, shkruan ESPN, transmeton Klan Kosova.

“Është ëndërr e bërë realitet. Ndjehem se pata filluar diçka më 2007 dhe tani jam kthyer të ndihmoj në përfundimin e saj”, tha Barnes.

 

Interesante