14:14, 18 Qershor 2017

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Dhurata Dora dhe Lumi B, njofton Klan Kosova.

Kënga është “Remake” i “Simpatia” të cilën e këndojnë Edona Llalloshi dhe Memli Krasniqi.

Teksti është shkruar nga reperi teksa për klipin është përkujdesur produksioni Max.

Interesante