17:50, 13 Gusht 2017

Monaco aktualisht po e demolon Dijon që në pjesën e parë në javën e dytë të Ligue 1.

Falcao tani ka shënuar golin e tij të dytë dhe të tretin të Monacos, në minutën e 37-të, pas asistimit të Diakhaby.

https://www.youtube.com/watch?v=6qziv2jTsCs

Interesante