19:56, 12 Shtator 2017

Reperi Vig Poppa i ka bërë një urim të veçantë gruas së tij, me rastin e ditëlindjes së saj.

Në llogarinë e tij në Instagram, Vigani, ka postuar një fotografi të bashkëshortes së tij e cila shihet me një buqetë lulesh në dorë, duke shkruar: “My love,my wife,my favourite person in this world…Tdu cdo dit ma shum. Urime ditlidjen shpirt”.

Reperi është i martuar tash e disa vite, dhe është baba i një djali, njofton Klan Kosova.

Interesante