17:21, 12 Tetor 2017

Kohëve të fundit Victoria Beckham, zbuloi disa nga ushqimet e saj të preferuara të cilat janë kombinime të përziera me drithëra të grurit.

Megjithatë 43 vjeçarja u tha tifozëve të saj një paraqitje të shkurtër gjatë një nxitimi të saj për në aeroport.

Beckham e cila njihet mjaft shumë për markën e saj të modelimit dhe e cila gëzon një familje të shëndoshë, u pa mahnitëse me një palë pantollë të gjera, transmeton Klan Kosova.

Zonja e ish futbollistit të njohur David Beckham, u pa në aeroportin e New Yorkut teksa rollka të cilën kishte zgjedhur ta veshte e bënte edhe më të bukur dukjen e saj!