20:24, 13 Shtator 2017

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i kënaqur me mobilizimin dhe gatishmërinë e kandidatëve për kryetarë komunash dhe kandidatëve për Kuvendet Komunale në Suharekë dhe Rahovec, njofton Klan Kosova.

Me anë të një postimi në Facebook, Veseli tha se platforma qeverisëse e PDK-së për zhvillimin e komunave është më e mira dhe garanton perspektivë për qytetarët.

Image may contain: 1 person, indoor

Image may contain: 12 people, people smiling, people standing

Interesante