21:55, 8 Korrik 2017

Nelsan Ellis ka ndërruar jetë në moshën 39-vjeçare.

Aktori ishte më i njohur për punën e tij si Lafayette Reynolds në serialin True Blood, transmeton Klan Kosova.

“Nelsan ka vdekur pas disa komplikimeve në zemër”, ka konfirmuar menaxheri i aktori, Emily Gerson Saines, për THR. “Ai ishte një talent i madh, dhe fjalët dhe prania e tij do të mungojnë gjithmonë”.

Interesante