12:23, 13 Gusht 2017

Ka ndërruar jetë ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Lajmi është bërë i ditur nga e bija, Esmeralda, e cila ka shkruar një status në rrjetin social “Facebook”.

“Me keqardhjen dhe lëndimin e humbjes të njeriut më të dashur. Ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shklqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan ajo.

Brushulli ka qenë pjesëmarrës në Big Brother Albania 1. Ai kishte studiuar në Akademinë e Rendit./shekulli

Interesante