22:46, 13 Shtator 2017

Ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare, aktori Frank Vincent.

Ylli i “Sopranos” thuhet se pësoi një sulm në zemër javën e kaluar dhe vdiq sot gjatë një operacioni në një spital në New Jersey, transmeton Klan Kosova.

 

Interesante