15:16, 17 Mars 2017

Aktori Besnik Kasa, bashkëshorti i Irma Libohovës është ndarë nga jeta paraditen e ditës së sotme.

Mësohet se vdekja nuk ka qënë e rastësishme pasi ai kishte kohë që vuante nga një sëmundje e rëndë, raportojnë mediat në Shqipëri, transmeton Klan Kosova.

Karriera e Kasës ishte e gjatë në aktrim, ku gjithashtu ka debutuar përkrah aktorëve të humorit si Skënder Sallaku, Arben Shaka, Vasillaq Vangjeli, dhe një prej filma ku ka interpretuar titullohet “Streha e re”.

Interesante