9:22, 14 Shkurt 2018

Të martën në Komoran të Gllogocit, një ankues ka raportuar se është gjetur pa shenja jete një viktimë femër.

Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës, transmeton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.