17:58, 19 Maj 2017

Agim Kikaj, ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, është varrosur sot në Lupq të Poshtëm.

Në varrimin e Kikajt ka marrë pjesë Isa Mustafa, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, anëtarë të kësaj partie dhe shumë qytetarë, njofton Klan Kosova.

Kikaj ka ndërruar jetë mbrëmë pas mesnatës.

Interesante