22:00, 12 Gusht 2017

Lily-Rose Depp bashkë me nënën e saj, Vanessa Paradis, kanë shijuar ditët e ngrohta të verës me një udhëtim në Re Island në Francë.

E bija e yllit hollivudian, Johnny Depp, pozonte për selfie dhe për foto familjar, si dhe dukej mjaft e argëtuar.

Por bashkë me të dhe nënën e saj, të pranishëm ishin edhe disa persona të tjerë që me gjasë janë familjarët e Lily-Rose.

Interesante