8:44, 13 Shkurt 2018

Utah Jazz ka shënuar fitore ndaj San Antonio Spurs me rezultat 108-92.

Për xhezerët shkëlqyen Donovan Mitchell me 25 pikë, Joe Ingles me 20, dhe Derrick Favors me 19 sosh.

Në anën tjetër, për skuadrën e Greg Popovich, më së shumti pikë pati Kyle Anderson, 16, përcjellë nga Pau Gasol me 16 pikë e 15 kërcime.

https://www.youtube.com/watch?v=Ro_4_bcsSMk