17:00, 17 Shkurt 2017

Nëse nuk e keni ditur, një numër i madh i produkteve ushqimore, që nëse qëndrojnë në frigorifer humbasin vlerat e tyre ushqyese.

Më poshtë gjeni një listë të këtyre ushqimeve dhe herën tjetër mendohuni mirë para se të vendosni ushqimet e blera në frigoriferin e shtëpisë suaj, transmeton Klan Kosova.

Avokadot

Patatet

Çokollata

 Frutat tropikale

Borziloku

Bishtajoret e gjelbra

Qepët

Kafeja

Vaji i ullirit

Mjalti

Domatet

Buka

Patëlxhanat e zi

Bananet

Interesante