12:40, 17 Maj 2017

Prezantuesja e njohur e sportit Marina Vjollca, sot ka ditë të veçantë.

Ajo po gëzon ditëlindjen, ndërsa aspak nuk hezitoi me një urim romantik i dashuri i saj, Getoar Selimi, njofton Klan Kosova.

Të përqafuar me njëri tjetrin, teksa shijonin një darkë romantike në një fotografi, reperi i njohur Ghetto e shoqëroi urimin e tij për të Marinën me rastin e ditëlindjes duke konfirmuar dhe një herë se çifti do kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë!

Urime ditelindjen ?? jeme, kena me u plak bashk

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Interesante