18:02, 13 Gusht 2017

Manchester United e ka mbyllur pjesën e parë ndaj West Ham United me rezultat 1:0.

Golin për ta e shënoi transferi i kësaj vere, Romelu Lukaku, në minutën e 33-të.

Aktualisht United dhe West Ham po ndeshen në kuadër të javës së parë të këtij edicioni të Premier Ligës.

Interesante