9:59, 16 Prill 2018

Dikur lojtar i Manchester United dhe tani ylli i Crystal Palace, Wilfried Zaha, është lojtari kryesor që e ka në mendje Pep Guardiola për sezonin e ardhshëm.

Kështu të paktën raporton The Sun, njofton Klan Kosova.

Sipas medias angleze, Zaha e ka impresionuar gjatë sezonit që po përfundon trajnerin spanjoll dhe ai e do në skuadër.

Manchester City është gati të paguajë 50 milionë funte, ose rreth 57 milionë euro për përfaqësuesin e Bregut të Flidisht.

Image result for manchester united youth team zaha

klankosova.tv