9:00, 14 Shtator 2017

Zëvendëskryeministri i parë njëherit ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, do të qëndrojë sot për një vizitë zyrtare në Shqipëri.

Në kuadër të vizitës së tij të parë jashtë vendit, kryediplomati kosovar do të takohet në takime të ndara me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, Kryeministrin, Edi Rama dhe homologun e tij, Ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati, transmeton Klan Kosova

 

Interesante