21:00, 10 Janar 2017

A keni pasur ndonjëherë nevojë të qëndroni vetëm dhe të izoloni veten nga bota?

Ruth Grace ka një zgjidhje për ju. Ajo ka krijuar një triko e cila përmban në vete moton “më lini vetëm”.

Kjo sipas Ruthit, pasi kur e vishni këtë triko nuk mund të shihni asgjë pasi mbulohet pjesa e fytyrës dhe në këtë mënyrë ju mund të izoloheni nga bota./KlanKosova

 

diy-leave-me-alone-sweater-ruthgrace-1

diy-leave-me-alone-sweater-ruthgrace-3

diy-leave-me-alone-sweater-ruthgrace-11

 

Interesante