20:24, 13 Shtator 2017

Tottenham dhe Borussia Dortmund do të përballen sonte në kuadër të xhiros së parë të ndeshjeve të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Trajnerët e të dy skuadrave pritet të dalin në fushën e blertë me formacionet më të mira që kanë në dispozicion.

 

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Kane.

Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis (C), Toprak, Toljan, Sahin, Dahoud, Kagawa, Aubameyang, Yarmolenko, Pulisic.

Interesante