16:37, 14 Shkurt 2018

Tre persona kanë mbetur të plagosur  pasi janë qëlluar pranë selisë së Agjencisë Kombëtare të Sigurisë amerikane (NSA), në Maryland.

Një person raportohet të jetë arrestuar dhe ndodhet në Polici duke u marrë në pyetje.

FBI ka dërguar agjentët e saj për të hetuar incidentin, njofton zyra e saj në Baltimore përmes një postimi në “Twitter”.

klankosova.tv