20:00, 12 Janar 2018

Taylor Swift dje publikoi videoklipin e saj më të ri të këngës “End Game”.

Në këtë këngë po ashtu performojnë edhe dy artistët tjerë, Ed Sheeran dhe reperi Future.

Në disa prej skenave të këtij videoklipi, ajo madje shihet duke “çuar nga një gotë” me kolegun dhe shokun e saj, Sheeran.

Më poshtë mund ta ndiqni klipin pë të ri të saj: