8:54, 3 Janar 2018

Phoenix Suns ka mposhtur Atlanta Hawks  104:103.

Devin Booker pati 34 pikë dhe TJ Warren 31 sosh, për Suns.

Në anën tjetër, te Atlanta më së shumti pikë shënoi Ersan Ilyasova, gjithsej 21.

https://www.youtube.com/watch?v=0EF92klQWvo