11:00, 13 Gusht 2017

Sylvester Stallone ka filluar zyrtarisht xhirimet për “This Is Us”.

Aktori 71-vjeçar lajmin e bëri të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram duke publikuar një fotografi, transmeton Klan Kosova.

“Miku im i mirë Mimo Ventimiglia i cili ishte mjaft i këndshëm për të më ftuar të isha në këtë shfaqje “This Is Us”, tha Sylvester nën fotografinë me Milo para se të postonte më shumë foto me yjet e këtij sezoni, Justin Hartley dhe Chrissy Metz.

Sezoni i dytë i “This Is Us” shfaqet të martën, më 26 shtator në NBC.

Getting punched out by the [email protected] On the set of THIS IS US #thisisus

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Interesante