12:33, 14 Shkurt 2018

Sonte në Prishtinë do të ketë festë.

Për nder të dhjetëvjetorit të Pavarësisë dhe festës së Shën Valentinit në kryeqytet do të këndojnë ELITA 5, TRIX-i, Veli Sahiti dhe Mentor Haziri, njofton Klan Kosova.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Këshillit Organizativ për shënimin e Pavarësisë.

No automatic alt text available.

klankosova.tv