13:10, 11 Janar 2018

Kënga “Skifterja e zemrës” nga Bes Kallaku dhe Kjadi Haruni, ka mbledhur plot 30 milionë klikime në kanalin Youtube.

Ky projekt muzikor, i cili ishte dhuratë nga Besi për bashkëshorten e tij Xhensilën në ditën e tyre të dasmës, shumë shpejt ka arritur të hyjë në zemrat e shqiptarëve.

Me këtë fakt, i lumtur u shpreh edhe Klajdi në Instagram, duke i falënderuar të gjithëve për këtë 30 milionësh.