15:00, 13 Tetor 2017

Sot nuk është vendimtare që të keni një lloj talenti për të qenë i famshëm.

Shumë shpesh, pamja juaj e jashtme mund të ju bëjë një yll.

Disa njerëz zgjedhin këtë mënyrë për të fituar popullaritet dhe famë. Andaj shumë prej tyre zgjedhin edhe “briskun” e kirurgëve plastikë për të arritur majat e popullariteti.

Më poshtë janë disa të famshëm që ndryshuan shumë pas operacioneve të shumta plastike, transmeton Klan Kosova.

10. Caitlyn Jenner (67)

9. Janice Dickinsonb (62)

8. Tori Spelling  (44)

7. Ashley Tisdale (32)

6. Mary-Kate Olsen (31)

5. Lindsay Lohan (31)

4. Megan Fox (31)

3. Rumer Willis (29)

2. Kylie Jenner  (20)

1. Bella Thorne (20)