15:30, 10 Janar 2017

Princeshat e Disney gjithmonë kanë flokët e gjata dhe shumë të bukura.

Por a e keni pyetur veten ndonjëherë se si do të dukeshin ato me flokët e shkurtra?

Në bazë të disa ilustrimeve ju mund të shikoni se si princeshat klasike të Disney duken me flokët e shkurtra, transmeton Klan Kosova.

e-perhitura

Interesante