23:00, 12 Tetor 2017

Një moment tronditës ka ndodhur në West Midlands, teksa një zonjë bashkë me një vogëlush, goditen tmerrësisht nga një veturë, në mes të rrugës.

Pamjet janë publikuar nga policia, ndërsa tregojnë rastin kur 42 vjeçarja shihet bashkë me një fëmijë për dorë, teksa kalojnë rrugën por, një Audi çuditërisht i sheh ata dhe i godet, transmeton Klan Kosova.

Dyshja u godit nga vetura e cila iku dhe i la ata të hedhur për 10 metra në ajër.

Befasisht edhe pse pësuan goditje të tillë që të dy raportohet se i kanë shpëtuar aksidentit.