18:00, 13 Shtator 2017

Selena Williams dhe i fejuari i saj Alexis Ohanian kanë mirëpritur një vajzë e cila quhet Alexis Olympia Ohanian Jr, dhe tashmë e kanë prezantuar atë me botën, transmeton Klan Kosova.

Vajza e porsalindur erdhi në jetë më 1 shtator.

Serena shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të publikuar disa fotografi së bashku me vajzën, dhe zbuloi se kishte “shumë komplikime” që kërkonin një qëndrim spitalor me vajzën e porsalindur.

Nuk ka detaje të tjera, përveç se gjithçka duket mirë tani.

serena williams debuts baby daughter 04a3956289

serena williams debuts baby daughter 033956287serena williams debuts baby daughter 033956287

 

 

Interesante