12:40, 10 Gusht 2018

Justin Bieber zyrtarisht i dha fund mundësisë së bashkimit me Selena Gomez kur u fejua me modelen Hailey Baldwin.

Përderisa këngëtarja 26 vjeçare po e shijon jetën si beqare, duket se nuk e ka harruar tërësisht Justin.

“Selena është tejet e zënë pune dhe është e lumtur, megjithatë ka momente kur i mungon Justin. Bëhet fjalë për dikë që e ka dashur me vite të tera dhe natyrisht që ka emocione. Megjithatë kjo nuk nënkupton që ka gjasë për ndonjë ribashkim” ka thënë një burim i afërt me bukuroshen për Hollywood Life.

 

Justin dhe Hailey ishin në lidhje për një kohë të shkurtër para se këngëtari t’i propozonte në Bahamas, muaj më parë.