12:00, 13 Gusht 2017

Selena Gomez dhe The Weeknd kaluan një natë me shumë të qeshura.

Këngëtarja 25-vjeçare dhe këngëtari 27-vjeçar u vunë re gjatë një shfaqje komedi të premten mbrëma në Hollywood, transmeton Klan Kosova.

Çifti shijoi performancën nga ana e sipërme e sallës derisa qeshën dhe kaluan natën me disa miq.

Pas shfaqjes, llogaria zyrtare e “Laugh Factory” në Instagram, ndau një foto të Selenës dhe The Weeknd duke qeshur.

Date night at the Laugh Factory with The Weeknd and Selena Gomez

A post shared by Laugh Factory (@laughfactoryhw) on

Interesante