16:02, 4 Dhjetor 2017

Pas sukseseve të njëpasnjëshme të Mozzik, këngëtari tashmë e ka gati projektin e radhës, njofton Klan Kosova.

Ksaj here, Mozzik ka bashkuar forcat me Veysel, këngëtarin gjerman me prejardhje turke, për këngën “Ti Amo”.

Ky lajm u bë i ditur përmes rrjeteve sociale, dhe shumë shpejt do të publikohet.