Sulmuesi është i pakënaqur me situatën e tij tek Arsenal, ndaj do që të kalojë në Stamford Bridge

15:13, 21 Prill 2017

Alexis Sanchez do të transferohet tek Chelsea, por do ta ketë të vështirë ta bëjë të realizueshme marrëveshjen.

Kiliani është i palumtur në Emirates Stadium dhe do të luajë për një skuadër që garon për trofe, ndërsa Topçinjtë nuk duan të humbasin asin e tyre.

Interesante