14:20, 14 Korrik 2017

Njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës shqiptare, Samanta Karavello ka sjellur projektin e radhës.

Samanta ka publikuar këngën “Zemrën Maje”, të cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin.

Ajo ka një dukje të thjeshtë dhe fantastike në këtë klip, e kënga pritet të shndërrohet në hitin e radhës të këngëtares.

Interesante