14:00, 12 Shtator 2017

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi.

Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600 të ftuar. Por sa mund të ketë kushtuar gjithë dasma e çiftit të famshëm.

Sipas “Newsboomb” dasma e bujshme ka kushtuar rreth 130 mijë euro.

Special Moments G&M cool and special couple! @classav_events

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Interesante