11:59, 11 Janar 2017

Zyrtarë nga Kremlini i kanë quajtur akuzat që kanë materiale degraduese për Trump-in, si “fiktive” dhe një përpjekje për të dëmtuar marrëdhëniet, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

Në këto raportime të paverifikuara thuhet që Rusia ka informacione për presidentin e zgjedhur Trump në lidhje me disa prostituta.

Gjithashtu është thënë që gjate kampanjës presidenciale ai ka komunikuar në fshehtësi me Moskën.

Trump ka dënuar të gjitha këto raportime njëkohësisht i ka quajtur “lajme të rreme”.

Interesante