18:44, 11 Janar 2017

Ish-ylli i Brazilit dhe Real Madrid, Ronaldo është përgjigjur ndaj shakasë që Michael Owen ka bërë me peshën trupore të tij.

Braziliani ka thënë se është ndjerë i shokuar kur e ka dëgjuar deklaratën e Owen.

Anglezi në Twitter kishte shkruar: “Mendoja se isha duke shtuar peshë deri sa e pashë bashkëlojtarin e dikurshëm Ronnie”.

“Jam i shokuar se sa rëndësi i është dhënë peshës në një botë në të cilën jetojmë. Nuk e di se pse është kaq me rëndësi për të qenë i sinqertë”.

“Nuk i dua shakatë e tilla”, ka thënë Ronaldo./Klan Kosova/
owen

Interesante