19:00, 14 Qershor 2018

Këngëtari i famshëm Robbie Williams, ka tërhequr vëmendjen gjatë ceremonisë hapëse të Botërorit, Russia 2018, transmeton Klan Kosova.

Pasi mahniti të gjithë me performancën e tij, kamerës në një moment ja drejtoi gishtin e mesëm.

Nuk dihet arsyeja pse e ka bërë ai këtë.

Robbie Williams performoi me Aida Garifullinan, sopranon e njohur ruse. Dyshja performuan hitet e Robbiet, si “Feel”, “Let Me Entertain You” dhe “Angels.