19:00, 17 Shkurt 2017

Marrëdhënia e Rob Kardashian dhe Blac Chyna nuk po funksionon siç duhet, madje raportimet e fundit thonë se çifti është ndarë përsëri, transmeton Klan Kosova.

29 vjeçari dhe modelja 28 vjeçare dolën publikisht si çift në janar të vitit 2016, u fejuan në prill, dhe më pas njoftuan se janë në pritje të një fëmije në muajin maj. Ata mirëpritën vajzën e tyre Dream në nëntor të vitit të kaluar.

“Ata janë ndarë kohë më parë”, ka thënë një burim për People. “Ata të dy janë duke u përpjekur të jenë të pjekur në lidhje, sepse kësaj here është më dramatike”.

Interesante