15:17, 19 Qershor 2017

Tottenham dhe Arsenal duket se kanë hyrë në betejë për mbrojtësin e Arsenalit, Chris Smalling, sipas The Sun.

Transferimi i Victor Lindelof nënkupton që Smalling pritet të shitet nga United, dhe ai kërkohet nga bosi i Spurs, Mauricio Pochettino, i cili është gati që ta largojë Kevin Wimmer në të mirë të Smalling.

Interesante