11:40, 13 Qershor 2018

Rita Ora është femra që i jep ngjyrë eventeve.

Ajo të martën mori pjesë në Fragrance Foundation Awards 2018 në New York, e veshur me njw fustan të verdhw nga Tom Ford, ku bashkë me Chanel Iman u vlerësuan si personazhet që i dhanë jetë parakalimit të tapetit të kuq.

Aty po ashtu morën pjesë edhe të famshëm të tjerë, si Morena Baccarin, Naomi Campbel, Josephine Skiver, Olivia Palermo dhe Jane Krakowski.