17:41, 13 Qershor 2017

Seriali “Game of Thrones” do t’i rikthehet ekraneve në muajin korrik.

Në sezonin e shtatë është konfirmuar rikthimi i një personazhi të rëndësishëm.

Beric Dondarrion ishte parë për herë të fundit duke shkuar kah veriu për të luftuar me White Walkers, dhe fotografitë e fundit shfaqin personazhin që luhet nga Richard Dormer, në episodat e reja.

Interesante