16:43, 13 Shtator 2017

Të martën, Rihanna u duk mahnitshëm kur doli nga helikopteri me një grup të vogël miqsh.

Këngëtarja e hitit “Umbrella” shkëlqeu në një fustan të zi dhe me flokët e saj të lidhura.

Rihanna pati një sukses të mrekullueshëm të dielën e kaluar në Javën e Modës në New York teksa zbuloi koleksionin e saj SS18.

Ajo i ka kaluar ditët e fundit në “Qendrën e Universit” duke prezantuar linjën e saj të re të veshjes.

Interesante