15:30, 13 Nëntor 2017

Këngëtarja e muzikës popullore, Remzie Osmani, ka paralajmëruar një hit të ri, njofton Klan Kosova.

Këtë njoftim, artistja e bëri përmes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet së bashku me vëllanë e saj Nexhat Osmani dhe kompozitorin Edi Balili.

Remzija nuk ka dhënë detaje të tjera mbi këtë projekt, veç se e cilësoj si një hit i cili është në rrugë për t’u lansuar…