15:30, 13 Tetor 2017

Caku i Real Madridit, Christian Pulisic, vështirë se mund të largohet nga Borussia Dortmund në një të ardhme të afërt, sipas Sport Bild, transmeton Klan Kosova.

Përfaqësuesi i kombëtares amerikane tash sa kohë është në radarin e kampionëve të Evropës.

Sidoqoftë, ai është aktualisht i lumtur te Dortmund, dhe Realit i mbetet vetëm të presë për të.