21:36, 8 Janar 2017

Për vdekjen e aktorit të njohur Hasan Gashit, i cili ka shoqëruar kohë të gjatë publikun me humor,  keqardhje ka shprehur dhe kolegu i tij Rasim Thaqi i njohur për publikun me emrin ‘’Cima’’.

Cima ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, duke shtuar se Gashin do ta kujtojë çdo herë, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja statusi i plotë i Rasim Thaqit, me të cilin Hasan Gashi argëtonte publikun e gjerë shqiptarë me humorin e tyre:

‘’Papritmas ndërroi jetë shoku im , Hasan Gashi.
U prefsh në paqe shoku im , dhe gjithmonë do të kujtojmë me shumë mall.
Varrimi i të ndjerit bëhet nesër ditë e Hënë 9 Janar në varrezat e Dragodanit prej orës 14:00’’.

Interesante