14:50, 19 Qershor 2017

Agjenti i Zlatan Ibrahimovic, Mino Raiola, ka thënë se Ibra do të kthehej te Milan nëse Adriano Galliani do të ishte ende tek ky klub, por thotë se sulmuesi ka mjaft oferta për të konsideruar.

“Ibra është mirë, ka pranuar shumë oferta, nga Amerika dhe përtej”, tha Raiola për Gazzetta dello Sport.

“Ai sigurisht nuk do të shkojë te Napoli. Milan nuk e ka kërkuar. Me Gallianin, ai tashmë do të ishte atje”, shtoi Raiola.

Interesante